MUSTAFA YILDIZDOGAN FAN SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHakan Demir - Mustafa Yıldızdoğan Röportajı Icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İrtibat İçin Lütfen ulkudadas@hotmail.com il irtibata geçin... Sitemizi Büyütmek İçin El Ele Verelim...

Hakan Demir - Mustafa Yıldızdoğan Röportajı

YazarMesaj
ulkudadas
Admin
Admin
ulkudadas

Erkek
İş/Hobiler : Üni-Ögrenci
Lakap : myd

Hakan Demir - Mustafa Yıldızdoğan Röportajı Empty
MesajKonu: Hakan Demir - Mustafa Yıldızdoğan Röportajı   Hakan Demir - Mustafa Yıldızdoğan Röportajı I_icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:54 pm

Gazeteci Yazar Hakan Demir'in Manisa'nın Akhisar ilçesindeki konserinden önce yaptığı söyleşide Ülkücü Hareketin sevilen sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan, Hakan Demir'in soruları karşısında önmeli açıklamalar yaptı.

Ülkücü Hareketin geleceğini nasıl görüyorsunuz ?

Ülkücü Hareketin geleceğini çok iyi görüyorum bu hareket tek başına iktidar olacaktır.

Ülkücü sanatçı Ahmet Yılmaz'ın MHP'den milletvekili adayı olacağını ve bunun çalışmalarını yaptığını biliyoruz acaba sizin bu yönde bir düşünceniz var mı?

Sanatçı olarak ne yapabilirim vekil olarak ne yapabilirim diye düşündüğümde sanatçı olarak bu hareket daha faydalı olduğumu düşünüyorum şuan için böyle bir çalışmam yok ama gerekirse aday olurum.

Son kasetinizdeki Aşık Vebali'ye ait olan ve çok sevilen Gözleri şarkısına klip çekmeyi düşünüyormusunuz?

Evet.Üçüncü klibimiz bu şarkıya olacak.

Son dönemlerde Ülkücü sanatçılar arasında saç uzatma modası başladı sırasıyla Başkal,Ali Kınık,Ahmet Şafak,Osman Öztunç acaba Mustafa Yıldızdoğan'da böyle bir imaj değişikliğine gidecek mi?

(Gülüyor uzun bir zaman) O imaj değiştirenlere saç uzatanlara bişey diyeceğim yok ama Allah'a binlerce şükür ki yirmi yıl önce Ülkü Ocakları Genel Merkezi'ne nasıl girmiş isem öyleyim.Ben hep bir espiri yaparım kilom neyse aynı kiloyu da muhafaza etmek gayretindeyim.Önemli olan ufku, önemli olan ürettiğinizi gelişmiş teknolojiyle yeni yetişen nesile uydurabilmek.Saç uzatmışsın,küpe takmışsın,kuyruk takmışsın ne olur ki.Herkesin kendi düşüncesidir.

Bir söylenti var Osman Öztunç sanatçılığı bıraktı diye böyle birşey var mı?

Yok hayır ben böyle birşey duymadım ama kendi düşüncesidir insanlık olabilir.

Son albümünüzdeki Harekete Geçmek Lazım şarkısı MHP'nin seçim şarkısı mı? Medyaya MHP'nin seçim şarkısı diye yansıdı.

Bilmiyorum onu ben bilemem.Ama seçim olsunda ben bunu yapayım diye düşünmedim yani onu seçim için yapmadım.Benim her kasetimde böyle şarkılar vardır.Alırlar kullanırlar kulanmazlar genel merkezimiz bilir.

AKP'nin kanalı olan Kanal 7'de Mahmut Tuncer'in programında bu şarkıyı okuduğunuz için tepki aldınız mı? Kanal tarafında çünkü bu medyaya böyle yansıdı.

Hayır almadım.Beni programına davet eden benim kişiliğimi,nasıl biri olduğumu,hangi düşünceleri savunduğumu bilerek çağırıyor.

Çok teşekkür ediyoruz.

Ben teşekkür ederim.Allah razı olsun sizleri her zaman yanımzda görmek istiyoruz.
http://mustafayildizdogan.hareketforum.com

Hakan Demir - Mustafa Yıldızdoğan Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-