MUSTAFA YILDIZDOGAN FAN SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaTURAN ülküsü nasıl gerçekleşir? Icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İrtibat İçin Lütfen ulkudadas@hotmail.com il irtibata geçin... Sitemizi Büyütmek İçin El Ele Verelim...

TURAN ülküsü nasıl gerçekleşir?

YazarMesaj
cennettugba
Moderatör
Moderatör

Kadın

TURAN ülküsü nasıl gerçekleşir? Empty
MesajKonu: TURAN ülküsü nasıl gerçekleşir?   TURAN ülküsü nasıl gerçekleşir? I_icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:22 pm

TURAN ÜLKÜSÜ NASIL GERÇEKLEŞİR.

Selamün aleyküm;
Değerli gönüldaşlarım vakit buldukça ocağımıza gelmeye ve birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Tüm arkadaşlarımızın katılımıyla bazı sorunlarımıza çözüm ve büyük ülkümüze katkı sağlayacak fikirlerin yeşermesinde,nihayetindede fikirlerin olumlu eyleme dönüşmesinde ocaklar büyük katkı sağlayacaktır.Buradada kısa zaman da benim gördüğüm kadarıyla sanallıktan gerçekliğe dönüşmüştür.bu vesile ile de hepinizi tebrik ederim.
Arkadaşlarım burada zaman zaman beyin fırtınası yapalım.
İlk konuyu ben çayım müsade ederseniz:
Turan ülküsünü gerçekleştirmek,Tüm TÜRK milletlerini tek ve dünyanın her açıdan en büyük gücü haline getirmek,bu necip milleti HAK ETTİĞİ yerde görmek için neler yapa biliriz.
Değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
Allaha emanet olunuz.

--------------------------------------------------------------------------------
YA BOZKURT BAŞA,YA KUZGUN LEŞE!!!

TURAN ülküsü nasıl gerçekleşir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turan nedir?