MUSTAFA YILDIZDOGAN FAN SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaOsman Öztunç Icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İrtibat İçin Lütfen ulkudadas@hotmail.com il irtibata geçin... Sitemizi Büyütmek İçin El Ele Verelim...

Osman Öztunç

YazarMesaj
deli_kiz
Prenses Mod
Prenses Mod

Kadın
Lakap : DeLi KIz

Osman Öztunç Empty
MesajKonu: Osman Öztunç   Osman Öztunç I_icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:29 pm

Tokat'ın Çamlıbel nahiyesinde, 23/04/1968 yılında doğmuştur. 7 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur, babası demirci ustasıdır. Kendisi 2 oğul babasıdır. Aslen İzmir Buca Şirinyer'de ikamet etmektedir, işleri dolayısıyla vaktinin çoğunu İstanbul Üsküdar'da geçirir.

ALBÜMLERİ:
Zemahşer,Can Ciğer,Geri Dönmedi, Kendime Bağırdım, Birader/üzerine alanın, Susman Ben, Sessiz Çığlık, Adamım, Durmuşun Türküsü, Yan Çizdim/Mehmed'im, Eyvah/ağlıyor babam, Haykıran Türküler 1-2, Sevgi Yolları

Osman Öztunç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Osman Gazi