MUSTAFA YILDIZDOGAN FAN SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaDiyemedim Başbuğum Diyemedim... Icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İrtibat İçin Lütfen ulkudadas@hotmail.com il irtibata geçin... Sitemizi Büyütmek İçin El Ele Verelim...

Diyemedim Başbuğum Diyemedim...

YazarMesaj
deli_kiz
Prenses Mod
Prenses Mod

Kadın
Lakap : DeLi KIz

Diyemedim Başbuğum Diyemedim... Empty
MesajKonu: Diyemedim Başbuğum Diyemedim...   Diyemedim Başbuğum Diyemedim... I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 5:56 pm

Bir sabah o gür ve tok sesinle bütün ülke irkildi bir bozkurt sesini duymayalı 22 sene geçmişti aradan. Ülke ne oldu bile diyemeden bu sese bağlandı. Ardından doğrularından karakter ve fikrinden taviz vermemezliğin getirdiği şanlı sürgün yılları.
Dönüşün bile muhteşemdi bu ülkeye, bütün gafilleri korku aldı yürüdü başbuğum. Senin ihtişamından korkmayanlar ancak hak hakkaniyet peşinde koşanlardı liderim.
Ardından şanlı ülkücü hareketin müşakkatli yürüyüşüne başladın ve millete dedinki o bozkurt sesinle, benimle bu yola dayanabilenler mevki makam peşinde koşmayanlar bu dünyada haysiyet ve onurundan taviz vermeyenler gelsin. Yüce kutsaliyetimizin ardında yürürken bu büyük taşın altına elini sokabilecek olanlar gelsin dedin sevdiğim.
Ne kar ne yağmur ne ihtilal ne işkence dinlemedin sevdiğim azmettin yılmadın yıkılmadın bu yüce davaya yıllarını harcadın. Kimileri çıktı senin gösterdiğin yolda şehadet şerbeti içti kimileri kalktı seni arkadan hançerlemeye çalıştı.
Ama sabrın öyle yüce idi ki senin gösterdiğin tevazu demir dağları tek başına eritti. Yürüyüşün öyle zorlu idi ki bir gün bir nisan sabahı hafızamdan sildiğim 4 nisanda bedenin isyan etti yoruldum artık kaldıramıyorum bu ruhun azmini diye. Ayağa kalktı Alperenler o bedene seslendi yalvardı ne olur dayan diye dayanamazsan gel ben öleyim sendeki emaneti bizim bedene ver dedik.Biz taşıyalım çalışalım nöbetleşe feda edelim. Ruhu dediki çocuklarım Hak tealanın emridir isyan edilmez o emir yücedir itaat edilir. Size öyle bir sevda öyle güzel bir çiçek bırakıyorum ki çok narin onu rüzgardan yağmurdan koruyun zarar gelmesin ona.
Ayağa kalktı yiğitler Diz kırdı giderken Hakanımın, Güle Sevdalının, sevdiğimin, önünde başım üstüne emanetin ağırdır ömür feda gönlümüzün Hakanı dediler.
SONRA BİR YILDIZ DEĞİL BİR GÜNEŞ KAYDI, GÖK YÜZÜ AĞLADI. BAŞBUĞUM, SEVDİĞİM, GÖKYÜZÜ AĞLADI İLAHİLER TEKBİRLER ARŞI SARDI DÜNYA AYAĞA KALKTI DÜŞMANIN ŞAŞKINDI NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI.VARMI DÜNYADA YOKLUĞUNDA ÜZÜLEN BİR DÜŞMAN SEN ONLARI BİLE AĞLATTIN GÜLE SEVDALIM SEVDİĞİM.
Sonra ardından o şanlı bayrağa sarılı bedenin makamına tahtına doğru yola çıktı. Seni seven Başbuğum Hakanım diyen bozkurtların arkandan seni ebedi makamına uğurladı duydukki ebediyette bayram varmış Bilge Kağan Fatih Yavuz Kürşad ve daha bir çok Alperenler son başbuğumu karşılayacaklarmış çiçeklerle bir yol yapmışlar ona.
Bütün bunlar olurken ilahi emre bakakaldık sevdiğim bakakaldık yüce sevdanın sahibi kurban olduğum Allah ım emir vermişti ömür bu kadar kulum diye.
Ne diyim Başbuğum ne diyim sevdiğim, gönlümden GİTME DEMEK GELDİ DİYEMEDİM DİYEMEDİM SEVDİĞİM DİYEMEDİM.
Hak Tealaya yakarışımdır ardından sana yakışan bir evlat olmaktır amacım. Öyle çalışayım öyle vuruşayım ki önce CAN VEREN RAB'BİMİ sonra iki cihan Peygamberimi Gülümü sonra da seni göreyim Sevdiğim.
Ardından son kez bakarken GİTME DİYEMEDİM....DİYEMEDİM SEVDİĞİM DİYEMEDİM....

Diyemedim Başbuğum Diyemedim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-