MUSTAFA YILDIZDOGAN FAN SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Mustafa Yıldızdoğan Fan Sitesi Lütfen Giriş Yapın Yada Kayıt Olun...desteklerinizi bekliyoruz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSenin Yokluğunda Icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İrtibat İçin Lütfen ulkudadas@hotmail.com il irtibata geçin... Sitemizi Büyütmek İçin El Ele Verelim...

Senin Yokluğunda

YazarMesaj
deli_kiz
Prenses Mod
Prenses Mod

Kadın
Lakap : DeLi KIz

Senin Yokluğunda Empty
MesajKonu: Senin Yokluğunda   Senin Yokluğunda I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 6:00 pm

senin yokluğunda sabrımız tartılıyor, Üstümüze kapkara bulutlar örtülüyor Gözümüzün önünde Ay-Yıldız yırtılıyor Türklüğün şerefi, şanı bayrağım, Aziz şehitlerin kanı bayrağım...'

Başbuğum!..

Sen yoksun diye toprağımızda bayrağımıza göz diktiler. Varlığımıza, dirliğimize, birliğimize göz diktiler. Onların her zamanki hali bu...

Ya biz?.. Ya bizim halimiz nicedir?..

Kimseye değil sitemimiz, sadece kendimizedir. Davranmak, ayağa kalkmak ve yürümek zamanıdır şimdi...

Başbuğum senin sevdana hiç bu kadar uzak kalmamıştık...

Senin manevi huzurunda yine söz veriyor ve tek başıma da olsa yürüyüşe başlıyorum...

Gelene de, gelmeyene de sözüm yok!..

Ben senin izinde, senin sevdana doğru, yani Türk-İslam Ülküsü yolunda yürüyorum.

Evet hiç dönmediğim yolda eğilmeden, bükülmeden yürüyorum.

Sen hiç merak etme Başbuğum...Şehitler hiç merak etmesin.

Bayrak hiç düşmeyecek, bayrak hiç inmeyecektir.

Ruhun şad, mekanın cennet olsun Başbuğum...

alıntıdır..

Senin Yokluğunda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-